Camp Rock2 /Hraju tam!!

4. ledna 2010 v 7:43 | Team Demi
Kanadská faninka Ashley, měla to štěstí, setkat se s Demi Lovato a Jonas Brothers, a může být v nejnovější filmu Camp Rock 2: The Final Jam. Podívejte se na rozhovor,který dala OceanUP :

"V září natáčeli Jonas Brothers Camp Rock 2 v mém rodném městě, takže jsem je potkala a slyšela hrát ve svých SUV. Setkala jsem se také Demi Lovato, Meaghan Jette Martin, Alyson Stoner, Chloe Bridges, Roshon Fegan, Jasmine Richards a některé další co-stars.


Jsou to skvělé lidi! Pak přišel průvodčí a vydal brožurku o filmu. Takže jsem byla také ve filmu! Byla zima a budili jsme se ve 2 hodiny ráno, ale rozhodně to stojí za to! Demi, Meaghan, Jasmine, Alice a M, všichni za mnou přišli a bylo to super cool!

Kromě toho, tečka M byl zraněn při tanci, takže když jsem se podívala, Demi a Jonas Brothers vyšli ven a hráli "Love Bug" Get Back, a SOS pro nás! Občas s námi někdo mluvil. Chlap, který hraje vůdce konkurenčního tábora přišel a mluvil se mnou a řekl mi, že jsem byla chladná, protože je venku zima!

A mezi nimi,Nick začal tančit, zatímco on hrál s Demi. Pro všechny ty lidi, kteří jsou nadšeni pro Camp Rock 2, máte velký důvod být, protože je to větší a mnohem lepší než ten první! "

ilovedemi.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama